Referencie

Lotus autoservis

Inštalácia svietidiel FUTURA v dielňach autorizovaného servisu vozidiel Lotus v Prahe poskytuje dostatok potrebného svetla pre skvelý servis tejto značky. Tu sa nachádzajú Lotus Evora, Exige, Elise a Evija pod jednou strechou. Servis všetkých vozidiel Lotus, predaj doplnkov a oblečenia Lotus.

Plastové priemyselné LED svietidlá FUTURA sú vhodné pre vnútorné aj vonkajšie zastrešené priestory, skladovacie haly, dielne, garáže, dopravné terminály, športové areály, hospodárske objekty a laboratóriá, pri ktorých nehrozí nebezpečenstvo výbuchu.

Svietidlá sú odolné voči prachu, vlhku a striekajúcej vode. Základňa a difúzor z polykarbonátu (PC) majú zvýšenú odolnosť proti deformácii a nárazu (IK10)

Svietidlo:
FUTURA
Lokalita:
Praha
Krajina:
Česká republika
SWAH s.r.o.

Inštalácia svietidiel NANOTTICA ABS vo výrobných priestoroch firmy SWAH, ktorá sa zaoberá výrobou profilovacích liniek a strojov na vzduchotechnické potrubia

Svietidlo NANOTTICA ABS vďaka patentovanej nanooptike dosahuje nízky index oslnenia (UGR) a zaisťuje tak potrebný zrakový komfort, vysoký zrakový výkon a taktiež bezpečnosť. Nepriamo prispieva k vyššej produktivite. Je možné ho použiť aj na osvetlenie pracovísk s vysokými požiadavkami na detail zrakového úkonu ako sú jemné montážne práce, vizuálna kontrola a pod.

Osvetlenie výrobných hál dopĺňajú svietidlá FUTURA.

Svietidlo:
FUTURA, NANOTTICA
Lokalita:
Dobřichovice - Lety
Krajina:
Česká republika
STUEKEN s.r.o.

Inštalácia svietidiel FUTURA NB vo výrobných halách firmy SUTEKEN, ktorá sa zaoberá spracovaním kovov technológiou hlbokého ťahania a výrobou malých, presných dielov i zostáv výrobkov.

Plastové priemyselné LED svietidlo FUTURA NB má úzku vyžarovaciu charakteristiku a je tak vhodné na osvetlenie regálových uličiek a úzkych priestorov s vysokými stropmi. Difúzor má vyrobený z translucentného polykarbonátu, ktorý zaručuje vysokú mechanickú odolnosť a UV stabilitu. Montážna výška je 10 až 15 m.

Svietidlo:
FUTURA
Lokalita:
Hradec Králové
Krajina:
Česká republika
Automatizovaný kravín

Inštalácia svietidiel radu INNOVA ABS v jednom z najmodernejších európskych kravínov v obci Bělá pri obci Stará Paka. Zhruba 500 kráv tu žije v úplne luxusných podmienkach a ich denný cyklus je z veľkej časti riadený počítačmi.

Osvetlenie kravína bolo zaistené plastovými priemyselnými LED svietidlami INNOVA ABS s difúzorom z translucentného akrylátu. Ide o uzavreté, nerozoberateľné svietidlo, ktoré odoláva chemicky náročným alebo poľnohospodárskym prevádzkam s výskytom výparov ako napr. amoniak, lúh, zásadité zlúčeniny (alkaly) a horúca voda (hydrolýza). INNOVA je svietidlo vhodné aj do vonkajších priestorov.

Svietidlo:
INNOVA
Lokalita:
Stará Paka
Krajina:
Česká republika
Stredná umelecko-priemyselná škola sklárska, Železný Brod

Inštalácia interiérových svietidiel LINEA a NAOS v učebni anglického jazyka v budove Strednej umelecko-priemyselnej školy sklárskej v Železnom Brode.

Produktový rad svietidiel LINEA je dokonalým riešením moderného a technicky funkčného plastového interiérového osvetlenia. Vďaka svojej vysokej svetelnej účinnosti a nízkej spotrebe elektrickej energie je vhodnou náhradou svietidiel s fluorescenčnými trubicami. Produktový rad svietidiel LINEA je možné využiť ako komplexné riešenie osvetlenia kancelárskych budov, škôl, nemocníc, knižníc alebo taktiež ako individuálne osvetlenie interiérov bytov, chodieb, sanitárnych a sociálnych zariadení.

NAOS moderné interiérové, kovové svietidlo s nízkym profilom a asymetrickým difúzorom. Vhodné pre interiéry škôl, knižníc, posluchární, osvetlenie školských tabúľ a výstavných priestorov.

Svietidlo:
LINEA, NAOS
Lokalita:
Železný Brod
Krajina:
Česká republika
Stredná zdravotnícka škola

Inštalácia interiérových svietidiel LUXOR LED v učebni Strednej zdravotníckej školy v Turnove.

LUXOR LED je interiérové kovové svietidlo s vysoko lesklou parabolickou mriežkou. Ide o kvalitné LED svietidlo s nízkym oslnením, UGR ˂ 19. Svietidlo je možné inštalovať ako nástenné svietidlo alebo je možné ho zavesiť. Je perfektným riešením pre školské zariadenia, kancelárie, haly, nemocnice, obchody. Ponúka veľmi vysokú kvalitu a kvantitu osvetlenia podľa európskej normy EN 12461-1 a z tohto hľadiska je vhodné pre umiestnenie do školských a predškolských zariadení.

Svietidlo:
LUXOR LED
Lokalita:
Turnov
Krajina:
Česká republika